Jak vybrat plexi pro BMW R1300GS 2023+

Jak vybrat plexi pro BMW R1300GS 2023+

Jak vybrat správné plexi pro vaše BMW R1300GS? Průvodce výběrem

Úvod: Výběr správného plexi je důležitým rozhodnutím pro majitele motocyklu BMW R1300GS. Plexi, často nazývané také štítek, nejenže chrání řidiče a spolujezdce před větrem a nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale také může ovlivnit vzhled a aerodynamiku motocyklu. V tomto průvodci se podíváme na klíčové faktory, které je třeba zvážit při výběru plexi pro vaše BMW R1300GS.

1. Velikost a Tvar: Velikost a tvar plexi jsou prvními faktory, které je třeba zvážit. Vyberte, zda preferujete vyšší štítek pro větší ochranu před větrem nebo nižší štítek pro sportovnější vzhled. Také ne vždy znamená vyšší = lepší.

2. BMW R1300GS s ACC nebo bez? Klíčová vlastnost: BMW R1300GS se dodává z výroby dle volitelné výbavy s ACC nebo bez něj. ACC je adaptibilní tempomat a jeho radar je umístěn za černým plastem nad světlem. Výrobci plexi nabízí obvykle dvě verze svých štítů. Na MojeGS.cz můžete snadno filtrovat jednotlivé varianty.

3. Barevné Možnosti: Většina výrobců nabízí plexi v různých barevných provedeních, což může ovlivnit nejen vzhled vašeho motocyklu, ale také váš pocit při jízdě. Zvažte, zda preferujete průhledné plexi, nebo kouřové pro lepší vzhled. Pokud často jezdíte v noci, není vysoké a hodně tmavé plexi příliš vhodné.

4. Montáž plexi: Při výběru plexi pro BMW R1300GS z nabídky na MojeGS.cz se můžete spolehnout, že jsou to vždy specifické modely, které bez problému pasují pro vybraný model. Montáž je velmi snadná a v podstatě jde pouze o povolení a utažení čtyř šroubů.

Závěr: Vybrat správné plexi pro váš BMW R1300GS může být klíčové pro vaše pohodlí a bezpečnost při jízdě. Důkladné zvážení faktorů jako velikost, tvar a barevné možnosti vám pomůže najít ideální plexi, které splní vaše potřeby a preference.

Kompletní nabídku plexi štítů najdete tady.

Pokud si nejste jisti s výběrem správného plexi, kontaktujte nás pro další asistenci.

Plexi si můžete snad filtrovat dle parametrů jako jsou značka, velikost, barva atd.