O nás

Žijeme pro motocykly BMW GS!

Aktuálně jezdím na BMW R1250GS Adventure 2021, předtím jsem jezdil R1200GSA LC 2014 a R1200GS 2008. Cestuji po světě, baví mě vše okolo motorek a hlavně GS. Zavolejte kdykoliv, pokusím se poradit a doporučit věci dle Vašich potřeb.

Kancelář a odběrné místo (volejte předem 604 111 341) najdete na adrese:

W-Media s.r.o.

Tovární 315

537 01 Chrudim

IČ: 28851323

DIČ: CZ28851323

Na eshopu najdete jen část sortimentu značek, dokážeme však sehnat téměř cokoliv z nabídky výrobců:

WRS - jsme výhradní dovozce a dealer pro ČR a SK (možnost VO spolupráce)

Denali - dovozce a dealer pro ČR a SK (možnost VO spolupráce)

Ermax - dovozce a dealer pro ČR a SK (možnost VO spolupráce)

Heed - dovozce a dealer pro ČR a SK

Dále prodáváme značky: BMW, Puig, SW-Motech, Givi, Kappa, Ibex, GSemotion, Wunderlich, Hepco Becker, Altrider, Ztechnik, MRA, Maier USA, Ilmberger Carbon, Powerbronze, Hiflo Filtro, Castrol, Motorex, Motul, K&N, Motobatt, TRW Lucas, SBS, Brembo, NGK, Remus, Akrapovič, AC Schnitzer, Bos, Mivv, Yoshimura, Leo Vince, SC project, Cobra, Scorpion, Ixil, Outback Motortek, RG Racing, Hornig, Garmin, Tomtom, Unit Garage, Doubletakemirror, Pyramid Plastics, YSS, BITUBO, a dalších značek..

Jak balím zásilky.. používám výhradně použité krabice, stejně tak výplň do krabic pochází od dodavatelů zboží. Využijeme tak 100% energie vložené do výroby těchto věcí a nevytváříme další zbytečný odpad, kterého je na světě příliš. Díky, že krabice a výplňové plasty dál použijete nebo hodíte do určených kontejnerů. Chceme jezdit ještě za 30 let po šotolině, ne po bordelu :)