Přilba BMW System 7 Carbon - Graphite

Nové

Zcela nová, inovativní, dokonalá. Přilba BMW System 7 Carbon v barvách "Graphite" (matná metalická šedá). Klíčové vlastnosti:

 • celokarbonová skořepina
 • nejlepší aerodynamické vlastnosti
 • vylepšený výhled
 • odnímatelný chránič brady
 • zabudovaná sluneční clona
 • nízká hmotnost - 1580g

Více informací

15 890,00 Kč

Přidat na seznam přání

visa
Nevíte si rady s produktem, objednávkou, dopravou? Zavolejte +420 604 111 341 nebo napište na info@mojegs.cz (PO-NE, 9-18h)

Více informací

PŘIPRAVEN, AŤ SE DĚJE COKOLIV.

SYSTEM 7 CARBON.

Skrz každou zatáčku a napříč každou rovinou - nezáleží jestli jste na výletě, nebo na cestě do práce: BMW Motorrad si stojí za čistým potěšením z jízdy. Bezpečnost a komfort by měly být Vašimi neustálými partnery. Nový System 7 Carbon naplní veškeré Vaše touhy. Celokarbonová skořápka helmy je především lehká a pevná. K tomu navíc nabízí velmi vysokou účinnost při absorpci nárazu. Díky nastavitelné sluneční cloně je jízda absolutně pohodová dokonce i s měnícími se světelnými podmínkami. Helma navíc disponuje velmi dobrou ventilací a standardním dvojitým hledím: pro jasný výhled za každých okolností. K tomu všemu je helma se svým celkovým vzhledem velmi kompaktní díky svému čtyřkloubovému mechanismu. Ve zkratce: helma vytvořená pro čistou radost z jízdy.

DVĚ HELMY V JEDNOM. JEDNODUŠE UNIKÁTNÍ.

ODEJÍMATELNÝ CHRÁNIČ BRADY.

Je to Vaše jízda, je to Vaše svoboda. Helma by Vás v žádném případě neměla omezovat. To je důvod, proč System 7 Carbon můžete rychle a pohodlně změnit ze zavřené helmy na helmu otevřenou bez jakéhokoliv nástroje. Musíte pouze odemknout dva knoflíky na chrániči brady. Sluneční clona poté funguje jako hledí v otevřené verzi. S System 7 Carbon tudíž získáte dvě helmy v jedné, obě homologované v souladu s ECE 22-05. Vestavěný komunikační systém, který je volitelně dostupný, může být použit na obě verze. Naše inovace, Vaše svoboda.

LEHČÍ, BEZPEČNĚJŠÍ, SPORTOVNĚJŠÍ.

SKOŘÁPKA HELMY VYROBENA
100% Z KARBONU.

Pro skořápku helmy existuje pouze jediný možný materiál: karbon. Technologie z karbonových vláken má v BMW dlouhodobou tradici. Díky našim zkušenostem a odborným znalostem jsme snížili hmotnost skořápky helmy o 25% v porovnání s ostatními skořápkami helem. Pro tento účel jsme implementovali vysoce výkonná karbonová vlákna v kombinaci s inovativním a komplexním výrobním procesem. Výsledek: obzvláště lehká celokarbonová skořápka helmy ve dvou velikostech, která poskytuje optimální pevnost a bezpečnost v každé zóně nárazu.

AERODYNAMICKÁ A TICHÁ.

NEJLEPŠÍ AERODYNAMICKÉ VLASTNOSTI.

Pociťte vítr, ale jen pouze tolik, kolik potřebujete. Na vývoji System 7 Carbon spolupracovali naši BMW experti z různých individuálních oddělení. Výsledky propracovaných testování v našem nejmodernějším větrném tunelu v Mnichově a Miláně umožnily přímé začlenění do vývojových a designových procesů. Podrobné analýzy a následně dosažené optimalizace pro spoiler geometry poskytly nejen vzhled, ale i funkčnost: System 7 Carbon disponuje mimořádnou aerodynamikou - dokonce i během kontroly mrtvých úhlů působí pouze nepatrné rotační síly - a působivou aeroakustikou. Je to jedna z nejtišších open-face helem na trhu.

CELOKARBONOVÁ SKOŘÁPKA

Lehkost, optimální pevnost a nejlepší absorpce nárazů vytváří vysokou úroveň bezpečnosti.

NEJLEPŠÍ AERODYNAMICKÉ
VLASTNOSTI

Aerodynamika a aeroakustika na nejvyšší úrovni. S těmito vlastnostmi je System 7 Carbon jedna z nejtišších open-face helem na trhu.

VYLEPŠENÝ VÝHLED

Širší zorné pole - v porovnání s předchozím modelem - nabízí lepší rozhled a dokonce i více bezpečnosti na motocyklu. Především při pohledech přes rameno.

ODEJÍMATELNÝ
CHRÁNIČ BRADY.

Bez jakýchkoliv nástrojů může být System 7 Carbon změněn na plnohodnotnou otevřenou přilbu. Jediné co musíte udělat je odemknout dva knoflíky.

ZABUDOVANÁ SLUNEČNÍ
CLONA

Jednoduše ovladatelný jezdící tlačítko na levém spodním okraji helmy dělají sluneční brýle nepotřebnými. Pro ochranu před sluncem kdykoliv jí potřebujete.

NÍZKÁ HMOTNOST HELMY

S pouze 1 580 gramy - skořápka pro malé helmy - je System 7 Carbon velmi lehká na open-face přilbu: pro méně únavy a více komfortu i na dlouhých cestách.

Recenze

Napsat recenzi

Přilba BMW System 7 Carbon - Graphite

Přilba BMW System 7 Carbon - Graphite

Zcela nová, inovativní, dokonalá. Přilba BMW System 7 Carbon v barvách "Graphite" (matná metalická šedá). Klíčové vlastnosti:

 • celokarbonová skořepina
 • nejlepší aerodynamické vlastnosti
 • vylepšený výhled
 • odnímatelný chránič brady
 • zabudovaná sluneční clona
 • nízká hmotnost - 1580g

Napsat recenzi