Garmin zumo XT PRO Europe45 (5,5" disp.)

010-02296-89

Nové

Garmin zumo XT PRO Europe45 je nová vlajková loď Garminu. Odolná motocyklová navigace s mimořádně jasným 5,5" HD displejem a s bezplatnými aktualizacemi map celé Evropy a Topo Czech PRO ke stažení v ceně.

Více informací

10 990,00 Kč

-1 600,00 Kč

12 590,00 Kč

Přidat na seznam přání

visa
Nevíte si rady s produktem, objednávkou, dopravou? Zavolejte +420 604 111 341 nebo napište na info@mojegs.cz (PO-NE, 9-18h)

Parametry

VýrobceGarmin
Na cesty...Navigace, držáky navigací

Více informací

  • 5,5" HD dotykový displej v rozlišení 1280x720 pix. s vynikající čitelností i na přímém slunci a duální orientací (na šířku nebo na výšku)
  • Tvrzené voděodolné sklo (IPX7)
  • Vysoká odolnost proti otřesům, vodě, prachu, UV záření atd.
  • Snadná ovladatelnost i v rukavicích * Bluetooth technologie pro připojení Hands Free, zobrazení notifikací z mobilního telefonu a přehrávání MP3
  • Funkce Bird eye satelitních snímků pro lepší orientaci v terénu, snadné uložení do paměti zařízení pro pozdější offline využití
  • Turn-by-turn hlasová navigace prostřednictvím sluchátek nebo helmy
  • Garmin Adventurous Routing™; pro plánování cesty plné zatáček a kopců
  • Funkce "Round trips" nabízí možnost naplánování okružní cesty na základě zvoleného času, délky a bodů
  • Obsahuje předehranou mapu celé Evropy s možností bezplatných aktualizací

Stvořen pro dobrodružství27753-1-b2630304-4c2f-4c34-87c2-382a05b85,5" Velký mimořádně jasný displej s HD rozlišením v několika režimech a výbornou čitelností během dne i noci. Duální orientace displeje umožňuje zvolit si, zda chcete navigaci použít na výšku nebo na šířku. Obrazovku je možné ovládat i s nasazenými rukavicemi a za jakéhokoliv počasí. Díky tvrzenému voděodolnému sklu (IPX7) se nemusíte bát prostředí, ve kterém se budete pohybovat. Navigace je vysoce odolná proti otřesům, vodě, prachu, UV záření atd. Výdrž baterie při 100% jasu obrazovky je až 3,5h a v normálním režimu až 6h. Pro delší cesty je možné navigaci zapojit do nabíjení a nebudete tak limitováni výdrží baterie. Zařízení je možné spárovat s inReach komunikátorem. Všechny tyto vlastnosti dělají z Zumo® XT ideálního společníka do každého terénu.


Prozkoumejte cestu27753-4-0134b290-ef61-4986-8776-bca15b44Jedním kliknutím přepínejte mezi silniční mapou, podrobnou Topo mapou a BirdsEye satelitními snímky, takže budete mít vždy detailní přehled o cestě. Náročnější motorkáři uvítají outdoorové topografické mapy pro jízdy v terénu a mimo silnice. Pomocí BirdsEye satelitních snímků můžete zmapovat trasu do nejmenšího detailu a přizpůsobit styl jízdy prostředí. Služba Garmin Adventurous Routing™ nabízí vzrušující zážitky na vámi oblíbených cestách, jelikož vypočítá trasu na základě kopcovitého terénu a množství zatáček. Přístroj navíc upozorní na prudké zatáčky na prudké zatáčky, změny rychlosti a další. Po připojení k mobilnímu telefonu lze zobrazit aktuální data o dopravě, nehodách a počasí přímo na navigaci. Všechny jízdy lze zaznamenat a podělit se o ně s ostatními. Využít lze i populární platformu TripAdvisor® k vyhledání hotelů, restaurací a atrakcí podél vaší cesty.

Recenze

Napsat recenzi

Garmin zumo XT PRO Europe45 (5,5" disp.)

Garmin zumo XT PRO Europe45 (5,5" disp.)

Garmin zumo XT PRO Europe45 je nová vlajková loď Garminu. Odolná motocyklová navigace s mimořádně jasným 5,5" HD displejem a s bezplatnými aktualizacemi map celé Evropy a Topo Czech PRO ke stažení v ceně.

Napsat recenzi

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: