Sada na mytí a ochranu motocyklu Muc-Off

37040130 / 636

Nové

Sada na mytí motorky od Muc-Off v dárkovém balení.

  • růžový Nano Tech čistič motocyklů 1l
  • Bike Spray protect 0,5l
  • velká mycí houba
  • kartáč na kola a těžko přístupná místa

Více informací

990,00 Kč

Přidat na seznam přání

visa
Nevíte si rady s produktem, objednávkou, dopravou? Zavolejte +420 604 111 341 nebo napište na info@mojegs.cz (PO-NE, 9-18h)

Parametry

VýrobceMuc-Off
Zařazení (mytí, čištění, kosmetika)Mytí a leštění motorky, čištění výstroje

Více informací

Růžový Nano Tech čistič motocyklů 1l:

Muc Off Nano Tech Bike Cleaner je moderní čisticí prostředek, který představuje skutečnou revoluci v oblasti profesionální chemie.

Muc Off Nano Tech Bike Cleaner je moderní čisticí prostředek, který představuje skutečnou revoluci v oblasti profesionální chemie. Jeho snadné, rychlé a bezpečné použití je založeno na nano částicích, které díky své minimální velikosti dokážou snadno a rychle pronikat špínou a z povrchu ji odstraňovat již na molekulární úrovni.

Muc-Off Bike Cleaner je zásaditý a jelikož neobsahuje žádné kyseliny ani rozpouštědla, lze ho bezpečně použít na všechny materiály, z kterých jsou dnes vyráběny moderní motocykly, kola nebo automobily. Navíc ho není třeba žádným způsobem ředit nebo jinak před aplikaci připravovat. Tím se jeho použití stává skutečně velice snadným a rychlým!

Aplikace:
Muc-Off Bike Cleaner stačí pomocí rozprašovače aplikovat, nechat několik minut působit a poté důkladně opláchnout vodou. Doporučená doba působení po aplikaci je 3-5 minut, ale žádný problém nevzniká ani při působení mnohem delším, řádově v desítkách minut. Protože Bike Cleaner není v žádném ohledu agresivní, netřeba se obávat takových nepříjemností, jakými jsou vyžírání laku, křehnutí plastů atd.

Údržbový spray Muc-Off Bike Protect Spray 500ml:

Voděodpudivý konzervační přípravek, který výrazně snižuje náklady na údržbu. Omezuje adhezi nečistot, zamezuje korozi a rozzařuje chráněný povrch.


Vysoce výkonný vodu odpuzující údržbový spray
Obsahuje P.T.F.E. složku chránící povrch před ulpíváním špíny a jejím vázáním přímo do struktury povrchového materiálu
Zanechává blyštivý, kluzký a nelepivý ochranný teflonový film
Ochraňuje, konzervuje a oživuje ošetřené zejména kovové partie kola
Usnadňuje, urychluje a zlevňuje každé další mytí
Má vysoký disperzní účinek
Bezpečný při použití na kov, chrom, gumu i carbon
Doporučen na ošetření trubek teleskopů a pístnice zadního tlumiče

Muc-Off Bike Spray obsahuje vysoké množství olejové báze, které zabezpečuje ochranu proti korozi po kompletním mytí. Vytěsňuje vodu a vlhkost ze špatně dostupných míst a po vyprchání olejové báze zanechává blyštivou, nelepivou ochrannou teflonovou vrstvu.

Muc-Off Bike Spray je také ideální na snížení odporu trubek vidlic!!!!
Přípravek lze nanášet na všechny části jízdního kola z plastů, kovu, gumy, karbonových vláken, jako je rám, řetěz, převodník, vidlice, přehazovačka, zadní tlumič atd.

Muc-Off Bike Spray má jedinečné penetrační vlastnosti, které mu pomáhají proniknout i do těžko přístupných míst, kde se může snadno udržovat voda a díky svému disperznímu účinku tak pomáhá tuto vlhkost i z těchto míst vytěsňovat. Jeho aplikace je však i prevencí ulpívání nečistot a jejich adheze do povrchové struktury materiálu v období mezi jednotlivým mytím.

Bike Spray dále přináší úsporu času, námahy i mycích prostředků, které by bylo jinak nutné za jiných okolností vynaložit na údržbu.

Aplikace:

Aplikace Muc-Off Bike Spray je velmi jednoduchá a rychlá. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek. Po mytí není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci ještě na mokrý nebo vlhký povrch.
Po nastříkání necháme zaschnout a již neleštíme! Pouze v místech, kde dochází ke stékání jemně přebytky otřeme. Přípravku je třeba nechat určitý čas (i několik hodin) k vytvoření suché teflonové separce na povrchu ošetřovaných částí.
Bike Spray doporučujeme aplikovat především na kovové části. Dále na všechna obtížně dostupná místa.

Zamezte kontaminaci brzdového systému!!!!

Recenze

Napsat recenzi

Sada na mytí a ochranu motocyklu Muc-Off

Sada na mytí a ochranu motocyklu Muc-Off

Sada na mytí motorky od Muc-Off v dárkovém balení.

  • růžový Nano Tech čistič motocyklů 1l
  • Bike Spray protect 0,5l
  • velká mycí houba
  • kartáč na kola a těžko přístupná místa

Napsat recenzi

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: