Sada na mytí a ochranu motocyklu Muc-Off

37040130 / 636
  • Nové
990,00 Kč

818,18 Kč bez DPH

Počet
Přidat na seznam přání

Sada na mytí motorky od Muc-Off v dárkovém balení.

  • růžový Nano Tech čistič motocyklů 1l
  • Bike Spray protect 0,5l
  • velká mycí houba
  • kartáč na kola a těžko přístupná místa
  Široké možnosti platby.

Dobírkou, bankovním převodem s QR, platební kartou.

  Doprava GLS zdarma při nákupu nad 2999 Kč.

Na adresu i do Alzaboxu.

  Potřebujete poradit? Zavolejte nebo napište.

+420 604 111 341 info@mojegs.cz

Růžový Nano Tech čistič motocyklů 1l:

Muc Off Nano Tech Bike Cleaner je moderní čisticí prostředek, který představuje skutečnou revoluci v oblasti profesionální chemie.

Muc Off Nano Tech Bike Cleaner je moderní čisticí prostředek, který představuje skutečnou revoluci v oblasti profesionální chemie. Jeho snadné, rychlé a bezpečné použití je založeno na nano částicích, které díky své minimální velikosti dokážou snadno a rychle pronikat špínou a z povrchu ji odstraňovat již na molekulární úrovni.

Muc-Off Bike Cleaner je zásaditý a jelikož neobsahuje žádné kyseliny ani rozpouštědla, lze ho bezpečně použít na všechny materiály, z kterých jsou dnes vyráběny moderní motocykly, kola nebo automobily. Navíc ho není třeba žádným způsobem ředit nebo jinak před aplikaci připravovat. Tím se jeho použití stává skutečně velice snadným a rychlým!

Aplikace:
Muc-Off Bike Cleaner stačí pomocí rozprašovače aplikovat, nechat několik minut působit a poté důkladně opláchnout vodou. Doporučená doba působení po aplikaci je 3-5 minut, ale žádný problém nevzniká ani při působení mnohem delším, řádově v desítkách minut. Protože Bike Cleaner není v žádném ohledu agresivní, netřeba se obávat takových nepříjemností, jakými jsou vyžírání laku, křehnutí plastů atd.

Údržbový spray Muc-Off Bike Protect Spray 500ml:

Voděodpudivý konzervační přípravek, který výrazně snižuje náklady na údržbu. Omezuje adhezi nečistot, zamezuje korozi a rozzařuje chráněný povrch.


Vysoce výkonný vodu odpuzující údržbový spray
Obsahuje P.T.F.E. složku chránící povrch před ulpíváním špíny a jejím vázáním přímo do struktury povrchového materiálu
Zanechává blyštivý, kluzký a nelepivý ochranný teflonový film
Ochraňuje, konzervuje a oživuje ošetřené zejména kovové partie kola
Usnadňuje, urychluje a zlevňuje každé další mytí
Má vysoký disperzní účinek
Bezpečný při použití na kov, chrom, gumu i carbon
Doporučen na ošetření trubek teleskopů a pístnice zadního tlumiče

Muc-Off Bike Spray obsahuje vysoké množství olejové báze, které zabezpečuje ochranu proti korozi po kompletním mytí. Vytěsňuje vodu a vlhkost ze špatně dostupných míst a po vyprchání olejové báze zanechává blyštivou, nelepivou ochrannou teflonovou vrstvu.

Muc-Off Bike Spray je také ideální na snížení odporu trubek vidlic!!!!
Přípravek lze nanášet na všechny části jízdního kola z plastů, kovu, gumy, karbonových vláken, jako je rám, řetěz, převodník, vidlice, přehazovačka, zadní tlumič atd.

Muc-Off Bike Spray má jedinečné penetrační vlastnosti, které mu pomáhají proniknout i do těžko přístupných míst, kde se může snadno udržovat voda a díky svému disperznímu účinku tak pomáhá tuto vlhkost i z těchto míst vytěsňovat. Jeho aplikace je však i prevencí ulpívání nečistot a jejich adheze do povrchové struktury materiálu v období mezi jednotlivým mytím.

Bike Spray dále přináší úsporu času, námahy i mycích prostředků, které by bylo jinak nutné za jiných okolností vynaložit na údržbu.

Aplikace:

Aplikace Muc-Off Bike Spray je velmi jednoduchá a rychlá. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek. Po mytí není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci ještě na mokrý nebo vlhký povrch.
Po nastříkání necháme zaschnout a již neleštíme! Pouze v místech, kde dochází ke stékání jemně přebytky otřeme. Přípravku je třeba nechat určitý čas (i několik hodin) k vytvoření suché teflonové separce na povrchu ošetřovaných částí.
Bike Spray doporučujeme aplikovat především na kovové části. Dále na všechna obtížně dostupná místa.

Zamezte kontaminaci brzdového systému!!!!

37040130 / 636

Parametry

Výrobce:
Muc-Off
Zařazení (mytí, čištění, kosmetika):
Mytí a leštění motorky, čištění výstroje

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: